DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO VÁS - SMLUVNÍ PODMÍNKY

 

14 dní před termínem tetování se vůbec neopalujte a vyhýbejte se pobytu na slunci (včetně solária).  Místo tetování nesmí být přehnaně opálené nebo dokonce spálené od sluníčka!

 

Pokud jste nachlazený nebo dokonce nemocný, termín po domluvě změníme, jinak vám hrozí propadnutí zálohy.

 

24 hodin před, ani po tetování není vhodné pít alkohol, hodinu před ani po tetování nepít silnou kávu ani energetické nápoje.

 

Je dobré se na termín tetování dobře vyspat, dodržet pitný režim (minerálky, ovocný čaj, voda), být najedený, přijít v pohodě a ne ve stresu a taky ať nemusíte nikam spěchat.

 

Naprosto nevhodné je odejít s čerstvým tetováním hned do práce, obzvlášť když máte práci v nečistém prostředí kde není možné se o čerstvé tetování řádně postarat. Udělejte si na termín tetování i těsně po něm volno.

 

Na domluvený termín přijďte v přesně domluvený čas, tedy určitě ne dříve nebo snad dokonce později.

 

 

 

Pro následnou péči o čerstvé tetování mějte na doma připravené :

 

Na první den / 3-4 hodiny po tetování: potravinářskou folii a tekuté antibakteriální mýdlo např.Protex, k péči o tetování pro první den je nezbytné.

 

Druhý až 7 den se tetování ošetřuje mastí Tatt After Care (k dostání u nás za 200,- Kč)

 

nebo...

 

 

jako nejnovější a aktuálně dosud nejlepší způsob péče o bezproblémové hojení čerstvého tetování, vám nabídneme týdenní folii Suprasorb F, kterou vám na místě aplikujeme a vy si ji pak za 7 dní sami sundáte.

 

Pod touto folií se tetování bezproblému zahojí a odpadá vám tím složitější způsob péče o vaše čerstvé tetování a také se tím vyhnete riziku vzniku infekce.

 

Můžete s touto folií i do vody (pouze čistá voda při sprchování, žádné saponáty, pěna nebo sůl do koupele, ani mýdlo nesmí s folií přijít přímo do styku, stejně tak chlorovaná voda v bazénu ničí ty správné účinky této speciální folie)

 

Po sundání folie se tetování musí ještě ošetřovat regeneračním krémem, který vám doporučíme, například speciální krém Tatt After Care

 

Aplikace folie Suprasorb F je za poplatek 100,- nebo 200,- Kč dle velikosti plochy a speciální krém Tatt After Care nabízíme za 200,- Kč

 

Na místě od nás každý obdrží veškeré instrukce k péči i v tištěné podobě.

 

 

 

 

!!! Upozorňujeme !!!

Pokud se na termín tetování dostavíte spálený od sluníčka, pošleme vás domů a záloha vám propadne – místo tetování nesmí být přehnaně opálené ani spálené sluncem !!!

 

Pokud by jste onemocněli, nebo jste byli nachlazený (kašel, rýma), je třeba nám to ihned napsat a termín po domluvě přesuneme.

Obzvlášť pokud by jste užívali léky na ředění krve (Varfarin a pod.) nebo jste užívali antibiotika 1-2 měsíce před termínem tetování, nebo je máte užívat těsně po tetování, případně užíváte i jiné léky, neprodleně nás informujte jaké léky užíváte a dle toho si domluvíme jiný termín.

 

Upozorňujeme, že pokud se dostavíte na termín tetování nemocný

nebo jen nachlazený, máte kašel, silnou rýmu, teplotu, střevní potíže,

tak vás pošleme domů a záloha vám propadne.

 

!  Tetovat se má dát výhradně zdravý člověk  !

 

Jakékoliv nachlazení je známkou snížené imunity a následně i špatného hojení!

 

Takže pokud nechcete za stejnou práci případně platit dvakrát, dejte se tetovat jen když jste zdravý a berte ohledy i na nás, protože když díky vám onemocníme i my, tak pak musíme všem dalším lidem zrušit termíny.

Nebuďte tedy bezohlední a nemyslete jen na sebe…

 

Na termín tetování není vhodné vodit větší počet osob, nebo

snad dokonce malé děti. Berte prosím na vědomí, že malé děti

do prostor kde se tetuje prostě nepatří !

 

!!! Zajistěte si pro ně hlídání !!!

 

Nejlépe přijďte sami, nebo s doprovodem max 1 dospělé osoby a to i pokud jdete jen na konzultaci. Pokud bude váš doprovod jevit známky nemoci, bude mít kašel nebo silnou rýmu, bude nemilosrdně ze studia vykázán !   

 

 

KOREKCE TETOVÁNÍ

Někdy je nutná - předělávky, větší černé plochy a podobně.

Realizuje se po 2 až do 6-ti měsíců od data tetování.

 

Kdo se na kontrolu objedná až po této lhůtě: ( po 6-ti měs. ), nebo je korekce nutná z důvodů vaší nesprávné péče (nedodrželi jste námi doporučený způsob péče o tetování – aplikace folie Suprasorb F na 7 dní / krém Tatt After Care) tak se hradí tatérovi poplatek za korekci v minimální výši 1.000,- Kč

 

Můžete nám poslat i kvalitní foto zahojeného tetování a dle toho si pak můžeme domluvit přímo termín ke korekci, pokud to bude potřeba... Nutnost korekce posoudí tedy pouze ten kdo vás tetoval.

 

Upozorňujeme že korekce zdarma se nevztahuje na předělávky a opravy tetování po jiném tatérovi, stejně tak se korekce zdarma nevztahuje na tetování umístěné na prstech ruky i nohou, dlaně, hřbet ruky, zápěstí, krk, na uchu nebo za uchem, nárty, v ohybu jako je loket, koleno a podobně.

 

Jsou to místa nevhodná pro umístění tetování, byli jste na to upozorněni a korekci zdarma na tyto místa tedy neuznáváme!

 

POKUD SE NEDOSTAVÍTE NA DOMLUVENÝ TERMÍN KOREKCE, TAK NA DALŠÍ TERMÍN KOREKCE BUDETE HRADIT ČÁSTKOU OD 1000,- KČ !

 

 

ZÁLOHA

BEZ ZÁLOHY TERMÍNY NEDĚLÁME A BEZ ZÁLOHY MOTIVY K TETOVÁNÍ NEPŘIPRAVUJEME

 

Záloha je vždy ve výši od 1.000,- do 2.000,- Kč dle velikosti a složitosti motivu.

 

ÚHRADA JE DO 5-7 DNŮ OD DATA DOMLUVENÍ SE NA TERMÍNU A TO PŘEVODEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET - Platební instrukce a VS obdržíte při potvrzení termínu, věnujte tomu zvýšenou pozornost.

 

 

PROČ POŽADUJEME ZÁLOHU A DALŠÍ INFO O ZÁLOZE:

 

Záloha se vždy odečítá z celkové a předem domluvené ceny tetování.

Záloha slouží i na přípravu motivu i když návrh motivu máte u nás již v domluvené ceně tetování zahrnut, ale bez zálohy si pro vás tatér/ka motiv předem nepředpřipraví a termín vám bude zrušen pokud zálohu nepošlete v domluvemém datu splatnosti.

 

Záloha tedy slouží i jako záruka toho že jste skutečně vážný zájemce o tetování a na termín tedy i skutečně přijdete.

 

Pokud pro vás připravujeme motiv, což činíme většinou každému a vy termín zrušíte, tak záloha logicky propadá = náš čas strávený přípravou motivu jsou hodiny práce = je to práce která není ani nemůže být zdarma.

 

Pokud chcete změnu termínu, záloha vám nepropadne, ale musíte nám požadavek na změnu termínu oznámit nejpozději 3 pracovní dny před datem původně domluveného termínu.

Pokud máte například termín domluvený na úterý, je třeba nám požadavek na změnu termínu oznámit nejpozději do čtvrtka předešlého týdne.

 

V PŘÍPADĚ ÚPLNÉHO ZRUŠENÍ TERMÍNU Z VAŠÍ STRANY JE ZÁLOHA VŽDY NEVRATNÁ !

 

Domluvením se na termínu a zaplacením zálohy souhlasíte s naší budoucí spoluprací a stejně tak i my.

V případě zrušení termínu z Vaší strany dochází k situacím, kdy na Vámi zarezervovaný termín nemáme jiného klienta a tudíž přicházíme o čas i peníze.

My si našeho času vážíme a doufáme, že je tomu tak i u Vás...

 

 

Příprava motivu

Motiv si pro vás pouze předpřipravuji dle informací které mi podáte a to až po úhradě zálohy!

A až na místě a tedy osobně v den termínu, se předpřipravený motiv společně doladí a to včetně jeho velikosti a umístění motivu a to přímo na vašem těle.

Teprve poté kdy je vše ujasněno, se motiv i tetuje - ve stejném termínu.

 

Předpřipravené motivy tedy i z tohoto důvodu zásadně nikomu a předem neposílám!  Preferuji osobní přístup při kterém máme možnost spolu i osobně mluvit a k předpřipravenému motivu se tak mohu i lépe vyjádřit a stejně tak i vy a toto není možné při pouhém psaní zprávy.

 

Kdo by měl zájem o konzultaci navíc a tedy ještě před domluveným termínem kdy se i tetuje, hradí se na místě jednorázový poplatek ve výši 1000,-  Kč

 

 

 

 

Další důležité upozornění

 

Upozorňujeme že s čerstvým tetováním se nesmíte 1 měsíc opalovat, nemůžete 7-10 dní chodit cvičit do posilovny, ani chodit do bazénu a není vhodné v průběhu hojení ani 1-2 měsíce před tetováním užívat antibiotika!  

 

Slunit se můžete až za měsíc (+ mazat ochranným krémem s UV +30 a více)

cvičit, posilovat a do bazénu nebo rybníka můžete až za 7-10 dní kdy je tetování již ,,vyloupané,, a nehrozí tedy zanesení nečistoty a následné infekce, nebo předčasnému odmáčení nebo násilnému odření stroupků.

 

S týdení folií Suprasorb F můžete pouze do čisté vody – osprchování.

 

 

NENESEME JAKOUKOLIV ODPOVĚDNOST ZA VAŠÍ NESPRÁVNOU PÉČI O ČERSTVÉ TETOVÁNÍ !

Opuštěním prostor studia je tedy následná péče o tetování zcela a jen na vás !

Kdo se neřídil našim doporučením jak se o tetování správně starat a má jakýkoliv problém, řeš ho přímo s námi a ZAVOLEJ nám na tel.: 776 675 485

 

 

POKUD SE NEDOSTAVÍTE NA DOMLUVENÝ TERMÍN TETOVÁNÍ,  ANI SE PŘEDEM NEOMLUVÍTE,  NEBO SI PŘEDEM NEDOHODNETE NÁHRADNÍ TERMÍN,  BUDEME PO VÁS POŽADOVAT SMLUVNÍ POKUTU V PLNÉ VÝŠI DOMLUVENÉ CENY TETOVÁNÍ, SE SPLATNOSTÍ DO 5 DNŮ OD DATA TERMÍNU NA KTERÝ JSTE SE NEDOSTAVILI !

  

Děkujeme že jste si tyto informace přečetli a berete je na vědomí.

 

Odesláním zálohy souhlasíte s obsahem veškerého výše uvedeného upozornění -  smluvních podmínek.

 

 

Pro jakékoliv další dotazy neváhejte zavolat na tel. 776 675 485

nebo napište na e-mail nebo na fb do zprávy, nejlépe tam kde jsme se již původně domlouvali, ať vím oč šlo a v odpovědi vždy zanechte i původní zprávu, psát na dvě místa zároveň nebo psát na e-mail bez zanechání původní zprávy, jen zkomplikuje a prodlouží dobu kdy vám můžu odpovědět.

 

Upozorňuji že e-mail neslouží jako mesenger pro okamžitou odpověď na vaši zprávu a nikdy nemůžu odpovědět ihned, stejně tak když píšete na fb nebo instagram do zpráv.

Nesedím u PC ani nemám mobil v ruce 24h denně, věnuji se i tetování, přípravou motivů pro další objednané klienty před vámi a taky mám i dny volna. 

 

PRO AKUTNÍ DOTAZY, ZMĚNY TERMÍNU, VŽDY ZAVOLEJTE !

  

Děkuji za pochopení a těším se na vás !


NEJLEPŠÍ PÉČE O VAŠE ČERSTVÉ TETOVÁNÍ

Týdenní foliová náplast pro tu nejlepší péči o čerstvé tetování - aplikujeme na požádání.

Suprasorb® F fóliový obvaz

Suprasorb® F fóliový obvaz - Chrání ránu a fixuje obvaz

 

Vlastnosti:

 

• jednoduchá aplikace

• vysoký komfort nošení díky bezpečnému a flexibilnímu přilnutí

• velmi dobrá kontrola rány

• účinná ochrana před vnějšími vlivy, jako jsou zárodky

• velmi dobré hojení ran díky vysoké prodyšnosti

• sprchování je možné

• lze otírat, rovněž desinfekčními prostředky s obsahem alkoholu, jodu

 

Upozornění: lze použít jako sekundární obvaz u ran ohrožených infekcí v rámci běžné antimikrobiální terapie.

 

Suprasorb F poskytuje transparentní ochranu. Polyuretanová fólie je prodyšná, flexibilní a podporuje hojení rány ve vlhkém prostředí výměnou plynů a tepla. Suprasorb F odpuzuje tekutiny a chrání ránu nebo místo punkce proti osídlení bakteriemi z vnějšku. Díky své průhlednosti zajišťuje obvaz snadnější kontrolu rány a místa punkce. Suprasorb F je flexibilní, roztažný a jeho aplikace je velmi snadná. Suprasorb F lze otírat, rovněž dezinfekčními prostředky s obsahem alkoholu, jodu a oktenidinu. Krytí na rány poskytuje dobrou ochranu před vnějšími vlivy a nevadí při mytí nebo sprchování. Suprasorb F se dodává jako sterilní fóliový obvaz a jako nesterilní fóliový obvaz v roli.

 

1. transparentní polyuretanová fólie

2. nepropouští bakterie a vodu

3. přebytečná vodní pára se odpařuje

 

Interval převazů:

Interval převazů určí ošetřující lékař podle stavu rány, stupně exsudace a případného primárního obvazu, maximálně však po 6-7 dnech. ________________________________________________________________________

 

Použití Suprasorb® F při péči o čerstvé tetování

 

Po 7 dnech folii opatrně stáhnout, tetování omýt vodou a jemným mýdlem, osušit a dále pro regeneraci mazat 2x za den (po dobu 1 měsíce)  doporučeným krémem Tatt After Care  (k dostání i u nás)

 

Regenerace trvá 1-2 měsíce, po tuto dobu nepobývejte na slunci ani v solariu!!! Pokud po 1 měsíci jdete na sluníčko, vždy namažte tetování opalovacím krémem s UV +20 a více!!!!

 

Pokud se pod folií bude hromadit velké množství přebytku plazmy a barvy, vytlač tuto tekutinu mimo potetovanou plochu, nepatrně poodlep folii, tekutinu vytlač do ubrousku a  otvor zalep náplastí nebo dalším dílkem folie.

 

Menší vlhkost a jakoby ,,rozpití,, tetování vlivem nadměrného vlhka nevadí, během 3 dnů se toto samovolně odpaří, je zbytečné kvůli tomu folii sundávat dřív než za 7 dní.

 

Pokud bude kůže kolem folie načervenalá, natři místo regeneračním krémem, ale ne přes folii ale pouze kolem folie. 

 

 

Neneseme žádnou odpovědnost za vaši nesprávnou péči!

 

Proto jakýkoliv problém řeš přímo s námi a ZAVOLEJ nám na tel. 776 675 485

Případně poslat i aktuální foto stavu tetování na e-mail nebo na fb stránku do zprávy.

 

 

 

Potravinářská folie

na první noc (folii aplikujte na omyté a suché tetovaní a pod folii nikdy nemazat krém )

Antibakteriální mýdlo Protex Fresh

- pro první omytí po prvním sundání potravinářské folie

Jemné dětské mýdlo Dove Baby

- po prvním sundání folie a následné mazaní antiseptickým krémem Bepanthen Plus

TATT AFTER CARE

- krém určený k hojení tetování ( k dostání i u nás za 200,-)

Bepanthen Plus Antiseptický hojivý krém

Zakoupíte výhradně v lékárně (neomývat tetování desinfekčním mýdlem! )

Další možnost jak se starat o čerstvě zhotovené tetování

Pokud odmítnete aplikaci speciální Suprasorb® F fóliový obvaz, níže je další možnost jak se máte o čerstvé tetování správně postarat.

 

Po dokončení tetování bylo tvé místo tetování ošetřeno a zakryto do ochranné folie. Po opuštění studia by mělo tetování zůstat nejméně 3-4 hodiny zakryto touto ochrannou folií ! Po těchto 3-4 hodinách ochrannou folii odstraň, tetování omyj rukou a desinfekčním mýdlem, osuš přiložením čistého ručníku (ubrousku) - NEDRHNOUT!

Nech chvilku samovolně proschnout a znovu překryj ochrannou folii (na první noc) Tetování tak bude lépe chráněno, netvoří se tolik stroupky a navíc nedojde k znečištění oděvu či povlečení od přebytečné barvy kterou bude tvé čerstvé tetování první noc vylučovat.

 

 

Ráno přelep odstraň, tetování omyj jemným dětským mýdlem, osuš přiložením čistého ručníku (ubrousku), nech chvilku samovolně proschnout a poté natři mastí Tatt After Care v tenké vrstvě a již ničím nepřelepuj, nech je volně "dýchat" !

 

Pokud používáš antiseptickou mast Bepanthen Plus, neomývej tetování desinfekčním mýdlem, použití dvou desinfekcí po sobě způsobí alergickou reakci!!!

 

 

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ČERSTVÉ TETOVÁNÍ NEMÁČEJ VE VODĚ, POUZE OMYTÍ VODOU A MÝDLEM PO PRVNÍM SUNDÁNÍ FOLIE A DÁLE UŽ JEN MAZAT (KRÉM TATT AFTER CARE)

 

NEOŠETŘUJ ČERSTVÉ TETOVÁNÍ FRAMYKOINEM A NEUŽÍVEJ ANI ŽÁDNÁ JINÁ ANTIBIOTIKA A TO DVA MĚSÍCE PŘED I PO TETOVÁNÍ ! ( došlo by k vyloučení barvy z kůže ven a tetování bude světlé nebo i žádné )

 

 

Po dobu hojení se v místě tetování můžou tvořit stroupky nebo jen nepatrné šupinky, proto tetování promázni maximálně 2-3x za den tenkou vrstvou krému Tatt After Care, dokud stroupky samovolně neodpadnou, což trvá 5-10 dní. Nemáčet ve vodě , ničím neomývat, pouze mazat!  V žádném případě stroupky neolupovat ani neškrábat!

 

Po 10 dnech tetování promázni 2x denně až do úplného zhojení a celkové regenerace, což je doba cca 3-4 týdnů. (pokud nejsou na tetování již žádné stroupky, je možné natírat tetování i jiným regeneračním nebo výživným krémem, který urychlí celkovou regeneraci pokožky, například Nivea výživný krém, Měsíčková Indulona, Aloe Vera gel, a podobně…)

 

 

CO JE OPRAVDU MOC DŮLEŽITÉ :

 

- Tetování po celou další dobu hojení již ničím nepřelepuj a nech je volně "dýchat" !

- Nikdy nesahej na čerstvé a nezhojené tetování neumytýma rukama !

- Po dobu kdy se na tetování budou tvořit stroupky, se vyhýbej pobytu ve vodě, žádné omývání, pouze mazat!

- S čerstvým tetováním nechoď do sauny, žádný bazén či koupel ve vaně a pokud máte tetování u zápěstí tak je nutno se vyvarovat mytí nádobí, to vše je naprosto nevhodné, vyhni se také náročným sportům a nos pouze čistý, vzdušný a volný oděv !

- 24 hodin před ani 24h po tetování nepožívej ve větším množství alkohol nebo jakékoliv jiné omamné a psychotropní látky. Také pobyt v zakouřených prostorách není pro péči o čerstvé tetování vhodný. V zakouřeném prostoru se infekce šíří rychle!

- První měsíc vůbec nevystavuj tetování nadměrnému slunečnímu záření ani nepobývej v solariu ! Pokud máš tetování již zhojeno a máš rád/a sluníčko, tak své tetování vždy natři opalovacím krémem s vysokým UV filtrem !

 

 

Neneseme žádnou odpovědnost za tvou nesprávnou péči!

 

Proto jakýkoliv problém řeš přímo s námi a ZAVOLEJ nám na tel.: 776 675 485

Případně poslat i aktuální foto stavu tetování na e-mail nebo na fb stránku do zprávy.

Tatt After-Care

Děkujeme Tattoomania.cz a představujeme vám tímto NOVÝ krém Tatt After-Care, který je naprostým kouzlem a pohlazením pro péči o vaše tetování !

 

- Krém je určený pro následnou péči o tetování již od druhého dne.

- Napomáhá hojení a rychlejší regeneraci pokožky.

 

Ženy i muži jistě přivítají vůni kokosu a příjemný chladivý efekt.

 

Výrobek je Vegan Friendly a není testovaný na zvířatech. Tatt After-Care je jedinečný krém vyvinutý v České Republice a to přímo firmou Tattoomania.cz 🇨🇿️

 

Balení 50ml k dostání u nás za cenu od výrobce, nebo na e-shopu tattoomania.cz za pouhých 200 kaček

 

Již netřeba žádný Bepanthen Plus z lékárny !

 

PS: Mazání krémem Tatt After-Care je vysoce návykové :)


IČO: 076 93 982    IČP: 1012497917